تبلیغات
یک وبلاگ کوچک - محافظ جنیفر لوپز در سریال مختارنامه+عكس

محافظ جنیفر لوپز در سریال مختارنامه+عكس

جمعه 9 اردیبهشت 1390  05:40 ب.ظ

نوع مطلب :مختارنامه ،

محافظ جنیفر لوپز در سریال مختارنامه+4عكساحمد ایراندوست که پس از سال‌ها فعالیت در خارج از کشور، زندگی در ایران را انتخاب کرده در مورد نحوه انتخابش به‌عنوان غول برره گفت: در زمان تولید سریال شب‌های برره از طریق آقای حسن شکوهی و محسن چگینی به آقای مدیری معرفی شدم و ایشان هم این نقش را با توجه به جثه‌ام به من دادند، این اتفاق ورود من به سینمای ایران بود.
من در هالیوود بادیگارد شخصیت‌هایی مثل «جنیفر لوپز» و «نیکلاس کیج» بودم، بعدها بادیگارد «ماریا کری» و «ویتنی هیستون» خوانندگان آمریکایی شدم.

به گزارش آفتاب، وی افزود: بعد از آن در سریال‌های دیگری حضور داشتم از جمله در چشم باد، دیدار، سریال مسافران و مختارنامه، همچنین در فیلم تلویزیونی جاسم به جبهه می‌رود نقش افسر عراقی را داشتم.

ایراندوست در تشریح نقش خود در سریال مختارنامه خاطرنشان کرد: در این سریال من نقش هارون نعل بند را دارم که جزو یاران مختار است و ماموریت کشتن عمر سعد را دارد، اما در جنگ با نیروهای عمر به شهادت می‌رسد.
محافظ جنیفر لوپز در سریال مختارنامه+4عكس

محافظ جنیفر لوپز در سریال مختارنامه+4عكس

وی که حدود ۱۰ سال در امارات زندگی کرده و به‌عنوان بادیگارد شیوخ عرب فعالیت داشته در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: در سریال سال‌های مشروطه بود که با آقای شریفی‌نیا آشنا شدم و ایشان برای بازی در اخراجی‌ها مرا به آقای ده نمکی معرفی کرد.

من در اخراجی‌های ۱ نقش فرمانده نظامیان را داشتم که بدلیل طولانی شدن فیلم نقش من و خانم مریلا زارعی حذف شد، با این حال آقای ده‌نمکی قول داد که در اخرجیهای ۲ این موضوع را جبران کند و در این فیلم ایشان نقش فرمانده اردوگاه اسرا را به من دادند.

این بازیگر عظیم‌الجثه ایرانی اظهار داشت: در زمان سکونت در امارات برای یک شرکت بادیگارد سرویس کار می‌کردم که از این طریق به هالیوود رفتم، حدود ۱۳ سال نیز در آمریکا ساکن بوده و بعنوان بادیگارد شخصیت‌های معروف فعالیت داشتم.

وی افزود: در هالیوود بادیگارد شخصیت‌هایی مثل «جنیفر لوپز» و «نیکلاس کیج» بودم، بعدها بادیگارد «ماریا کری» و «ویتنی هیستون» خوانندگان آمریکایی شدم.

به‌گفته وی قراردادهای حفاظت از شخصیت‌های معروف برای دوره‌های ۵ ساله بسته می‌شده ولی محافظان به‌صورت ساعتی دستمزد می‌گرفته‌اند.

ایراندوست با بیان اینکه سابقه فعالیت در سینمای بالیوود را نیز دارد افزود: در فیلم «آن» (ANN) با شرکت جکی شوروف و آکشی کومار و نیز فیلم «دلدار» با شرکت آمیتا باچان و آشواریا رای حضور داشتم.

وی در تشریح علت بازگشتش به ایران خاطرنشان کرد: پس از ازدواج با همسرم که خواهر دو شهید است، به این نتیجه رسیدیم که زندگی در شرایط آنجا با روحیات و عقایدمان سازگار نیست، این بود که تصمیم گرفتیم به ایران بازگردیم.

ایراندوست تفاوت سینمای ایران و آمریکا را در امکانات پیشرفته و تفاوت در میزان سرمایه‌گذاری‌ها و حرفه‌ای گری در این دو سینما دانسته و تاکید کرد: من با توجه به ویژگی فیزیکی‌ام بیشتر به نقش‌های اکشن و پلیسی علاقه دارم و امیدوارم که بتوانم بازی در چنین نقش‌هایی را نیز تجربه کنم

تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید

نوشته شده توسط: jolbak3 | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: قیام مختار ، عکسهای جنجالی ، عکسهای جنجالی وهب نصرانی ، وهب نصرانی در مختارنامه ، حامد حدادی ستاره تیم ملی بسکتبال ایران ، ابن زبیر ، عبدالله بن زبیر ، مختار چگونه به شهادت می رسد ، بازیگر نقش حضرت ابوالفضل ، کاوه فتوحی ، عکس ، فریبرز عرب نیا ، عکسهای مختار ، عکسهای جدید مختارنامه ، مختارنامه ، مختار ثقفی که بود ، عکسهای مختارنامه ، مختار نامه ، قبر مختار ، زمان پخش تکرار مختارنامه ، تیتراژ پایانی مختارنامه ، عکسهای پشت صحنه مختارنامه ، عکس های پشت صحنه سریال مختارنامه ، عکس های سریال مختارنامه ، عکس های بازیگران مختارنامه ، بدون گریم ، خلاصه مختارنامه ، دانلود سریال مختارنامه ، تصاویر پشت صحنه ، مختار ، سریال تاریخی مختارنامه به کارگردانی داود میرباقری ، عكس های پشت صحنه سریال مختارنامه ، عكس های سریال مختارنامه ، عكس های بازیگران مختارنامه ، عکسهای پشت صحنه سریال مختارنامه ، آهوخردمند در سریال مختارنامه ، عکس های ابراهیم آبادی در سریال مختارنامه ، عکس های احمد علامهدهر در سریال ، بازیگران زن سریال مختارنامه ، بازیگران سریال مختارنامه ، بازیگران مختارنامه ، بازیگران مرد سریال مختارنامه ، بهترین تصاویر سریال مختارنامه ، بهترین تصاویر سریال ، جدیدترین عکسها و مطالب - مطالب ابر پشت صحنه مختارنامه ، فریبرز عرب نیا در پشت صحنه مختار ، عمر سعد ، ابن زیاد ، این هفته در مختارنامه چه اتفاقی می‌افتد؟ ، امشب مختارنامه چه اتفاقی می‌افتد؟ ، جدیدترین قسمت مختارنامه ، هزینه فیلم مختارنامه ، نقد مختارنامه ، سوتیهای مختارنامه ، سایت رسمی سریال مختارنامه ، سریال مختارنامه ، سریال ، عکسهای سریال مختارنامه ، عکس بازیگر نقش حضرت ابوالفضل ، حضرت عباس مختارنامه ، داود میر باقری ، بازیگر نقش حضرت ابوالفظل ، چهره بازیگر ، پیروزی مختار ثقفی ،