تبلیغات
یک وبلاگ کوچک - زن ۲۳ ساله ای که جوانترین مادربزرگ دنیا شد + عکس

زن ۲۳ ساله ای که جوانترین مادربزرگ دنیا شد + عکس

جمعه 9 اردیبهشت 1390  04:42 ب.ظ

نوع مطلب :مطالب جالب و خواندنی ،

من در حالی که ۱۱ سال داشتم با یک جواهر‌فروش که ۱۳ سال داشت، ازدواج کرده و دو سال بعد باردار شدم. دخترم «ماریا» در سن ۱۱ سالگی ازدواج کرده و هم اکنون نوه کوچکی به نام «یان» دارم.

رسانه‌های رومانی اعلام کردند که یک زن کولی ۲۳ ساله جوان‌ترین «مادربزرگ» دنیا است.

به گزارش ایسنا، «ریفکا استانسکو» که در زمان تولد دخترش «ماریا» تنها ۱۳ سال داشت، هم‌اکنون به دلیل تولد نوه‌اش در سن ۲۳ سالگی جوان‌ترین مادر بزرگ دنیا لقب گرفته است.

این زن ۲۳ ساله در این باره به روزنامه‌ دیلی میل عنوان کرد: من در حالی که ۱۱ سال داشتم با یک جواهر‌فروش که ۱۳ سال داشت، ازدواج کرده و دو سال بعد باردار شدم. دخترم «ماریا» در سن ۱۱ سالگی ازدواج کرده و هم اکنون نوه کوچکی به نام «یان» دارم.

این زن که از کولی‌های رومانی است، در این باره خاطر نشان کرد: از این که دخترم در سن ۱۱ سالگی ازدواج کرده، نگران یا ناراحت نیستم اما به او تاکید کرده‌ام تا مدرسه را به پایان ببرد تا بتواند در تربیت پسرش موفق باشد. علاوه بر این، مادر من هم در سن ۴۰ سالگی دارای نتیجه شده و از این بابت بسیار خوشحال است.

پیش از این زن رومانیایی یک زن انگلیسی در سن ۲۶ سالگی مادربزگ شده بود. دختر او در سن ۱۲ سالگی باردار شده بود.


تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید

نوشته شده توسط: jolbak3 | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: جوانترین مادربزگ دنیا ، جوانترین مادربزگ ، دنیا ، جوانترین مادر ، جوانترین مادربزرگ ، جوانترین ، مادربزرگ ، خانه سالمندان ، روز مادر ، مادر ، پیرترین مادر ، نوه ، گوناگون ، جالب ، عکس ، حاشیه ، سرگرمی ، دختر جوان ، تولد ،