تبلیغات
یک وبلاگ کوچک - جذاب ترین مرد جهان به ایران می آید

جذاب ترین مرد جهان به ایران می آید

شنبه 10 اردیبهشت 1390  06:05 ب.ظ

نوع مطلب :معروف ترین افراد ایران و جهان ،

جذاب ترین مرد جهان به ایران می آید

جرج کلونی بازیگر مشهور سینمای هالیوود در تازه ترین مصاحبه خود گفته است که احتمالا به ایران سفر می کند…

نشریه زندگی ایده‌آل از طریق یکی از روزنامه‌نگاران ایرانی مقیم ایتالیا سوالاتی اختصاصی از جرج کلونی درباره ایران پرسیده است.
جرج کلونی در پاسخ به سوالی که گویا قرار بوده به ایران سفر کنید،می گوید:
بله دوبار تصمیم به این سفر گرفته شد و یک بار حتی برای آن برنامه ریزی کردیم . به من دو پیشنهاد در مورد ساختن فیلمهایی که داستان آنها در خاورمیانه اتفاق می افتد شده است .یکی از آنها یک پروژه عظیم است وچون تاریخ آن مربوط به ۳۰سال قبل است احتیاج به وسائل زیادی دارد . فعلا این پروژه ها متوقف شده است  اما قطعا در آینده به آنها به صورت جدی فکر خواهم کرد.

کلونی در پاسخ به سوالی که پس شاهد حضور شما درایران خواهیم بود،می گوید:
می گوید : امیدوارم.

جرج کلونی چند سال پیش در اظهار نظری درباره سینمای ایران گفته بود  به سینمای ایران بسیار احترام می‌گذارد و ادامه داد این بزرگترین هنر ایرانیها است که با رعایت قوانین شرعی و عرفی خود فیلم می‌سازند و ما که در فرهنگی دیگر زندگی می‌کنیم از فیلم خوشمان می‌آید، برایمان باورپذیر است و لذت هم می‌بریم.


تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید

نوشته شده توسط: jolbak3 | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: jorge in iran jorge koloni who is jorge koloni اخبار جدید در مورد حضور جورج کلونی در ایران اخرین اخبار در مورد جورج کلونی اخرین اخبار در مورد حضور بازیگران امریکایی در ایران ایا جورج کلونی به ایران می اید بازیگران امریکایی در ایران بهترین اخبار از سراسر دنیا بهترین عکس های جورج کلونی بیگرافی جورج کلونی جورج کلونی جورج کلونی در ایران جورج کلونی کیست سایت اخبار سایت خبر سفر بازیگران ایرانی به ایران عکس جورج کلونی نظریه بازیگران خارجی در مورد سینمای ایران همه چیز در مورد جورج کلونی ،