تبلیغات
یک وبلاگ کوچک - عکسهای مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی

عکسهای مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی

شنبه 10 اردیبهشت 1390  07:18 ب.ظ

نوع مطلب :عکس و مصاحبه با بازیگران مرد ،

i15971 mehdisoulouki02 مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی + عکسpicpack.ir 69 مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی + عکس

مهدی سلوکی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که سریال جدید او با نام ستایش که از شبکه سوم سیما در حال پخش است را به یک باشگاه بدنسازی می بریم تا ببینیم این بازیگر چقدر به ورزش علاقه دارد.

مهدی سلوکی برای داشتن اندامی هنری که خیلی به آن اهمیت می دهد در هفته سه روز به مدت سه ساعت ورزش می کند که در این بین بدنسازی از مهم ترین برنامه های ورزشی او است.
اما نکته جالب اینجاست که مهدی سلوکی از یک سال پیش ورزش کردن را به صورت جدی آغاز کرده است!

i15971 mehdisoulouki02 مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی + عکس

مهدی سلوکی در مورد اینکه چرا ورزش بدنسازی را انتخاب کرده است می گوید:در یکی از سریال هایی که بازی می کردم به پیشنهاد یکی از بازیگران به باشگاه بدنسازی رفتیم.من برای اولین بار به باشگاه بدنسازی می رفتم ولی خوب از قبل برای داشتن اندام مناسب ورزش می کردم ولی بدنسازی را به تازگی تجربه می کنم.ورزش بدنسازی خیلی سنگین هستش بخاطر همین سعی می کنم با وزن های سبک کار کنم(با خنده).
مهدی سلوکی در مورد اینکه بیشتر به کدام باشگاه می رود می گوید:بهتر هستش که نام باشگاهی را ذکر نکنم چون می ترسم دردسر ساز بشود و طرفداران به باشگاه بیایند.


تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید

نوشته شده توسط: jolbak3 | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: مهدی سلوکی ، mehdi soloki ، mehdisoloki ، تصاویر جدید مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی ، جدیدترین عکس های مهدی سلوکی ، سایت مهدی سلوکی ، عکس مهدی سلوکی ، عکس های جدید مهدی سلوکی ، عکس های جدید مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی ، عکس های دیدنی از مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی ، عکس های مهدی سلوکی ، عکسهای جدید از مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی ، عکسهای متفاوت از مهدی سلوکی ، عکسهای متفاوت از مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی ، فرزند مهدی سلوکی ، مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی ، مهدی سلوکی در فیلم جدید ، مهدی سلوکی و فیلم جدیدش ، مهدی سلوکی و نامزدش ، مهدی سلوکی و همسرش ، نامزد مهدی سلوکی ، نیوفان دات آی آر ، همسر مهدی سلوکی ، هواداران مهدی سلوکی ، گالری عکس ، گالری عکس مهدی سلوکی ،